Sesli Chat Sorunları Merhabalar Sevgili Sesli Chat kullanıcıları.

Günümüzde hızla ilerleyen ve insanlarımızın ilgi odağı olan Sesli Chat Siteleri’ne gelen ve keyifli dakikalar geçirmeye çalışan kullanıcılarımız bazen yeri geldiğin’de, site girişlerinde girememe gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Bu sorunlar ise site odalarına girerken Connecting ve Disconed yazılarını görme gibi ufak ufak sorunlarla başlamış ve kullanıcılarımız gün geçtikçe bu durumu hoş karşılamaktadır. Çünkü bazı programlar sayesin’de site girişinde site sahiplerine oda hizmeti sağlayan SpeakyChat’a Sohbet düşmanları saldırılar yaparak sitelere giriş yapmak isteyen insanlarımızın karşına Connecting hatası vererek insanlarımızın girişlerini kısa süreliğine’de olsa engellemektedirler.

Bu neden den dolayı bir çok site sahipleri, Sesli Chat Sorunları ile baş başa kalarak siteye giriş yapan kullanıcı sayılarını düşürmüşlerdir.Windows Xp kullanan Sesli Chat kullanıcıları Google Chrometarayıcısından girerek ayrıca sorun yaşamaktadır.

Onlara ise söyle cevap verelim.

Windows Xp kullanıyorsanız internet explorer’den giriniz ve Google Chrome’den girmeyiniz. Windows 7 işletim sistemi kullanıyor iseniz Google Choreme ve İnternet explorer üzerinden rahatlıkla bu 2 arama motorunu kullanarak rahatlıkla girişlerinizi sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz site içerisin’de Activex denetimini indirip daha kolay ve daha rahat bir şekilde sohbetinizi sürdürebilirsiniz.