YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

51 Kişi Online

Canan

Terk etmek kolaysa senin için, el sallamak zor değil benim için!

PiNaR

Herkese içindeki iyilik kadar iyi bir hayat dilerim.

GüNeŞş

Yarım nefeslik bu hayatta. Sevgiden başka hiçbir şey planlama...

M e y r a

Okuduğum Kitapta şöyle Yazıyordu, Fazla Fedakarlık Kişinin Kendi KulL Hakkına Girmesidir.

M e y r a

Rüyanda Görüyorsan Onu Özlemiş, Rüyanda Görmek için Yatıyorsan Sevmişsin Demektir

SesLiDeyim

GüzeL DostLukLara

ÖnemiYok

Körlerin ülkesinde, tek gözlü insan kral olur.

HuzuR

Bir ömür bu susmalar için fazla kısa değil mi?

SevGi

Ya ümit sizsiniz, ya ümitsizsiniz.

PisKoPaT

Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir.

İsYanN

VarLığımın Yok SayıLdığı Bir Yerde Yokluğumu Yük Etmem Ben KimSeLere ...

İsYanN

DosTuna KüSen Düşmanına SarıLr oLmuŞ ZararDasınız ZiYan oLuCakSınız....

İsYanN

Yaşamaya geç kaldığın hayat, asla bir hayat değildir. Sil her şeyi ve yeniden bir yol çiz kendine.

İsYanN

Herkes aynı anda yaşar ama herkesin karanlığı farklıdır.

İsYanN

Sitemızın PaneLı YeniLenmışTır Sız DeyerLi DostLarımıza HaYırLı oLsun

EFE24

`».ŞiiR ODaSı.x! Odasına Giriş Yaptı

EFE24

Siteye Giriş Yaptı

`»Söz,ün Efendi,Si«´

Siteye Giriş Yaptı

sesli siteler-seslideyim.com,seslichat,siteleri

Kaliteli Sesli Chat Odaları


Kaliteli sesli chat imkanı sunan sitelerin sayısı gün geçtikçe azalış sağlıyor. Gerekse sorunları ve başta kullanıcı şikayetleri ile oldukça ciddi bir azalış sağlanmaktadır. Bu nedenle ise kaliteli bir sesli chat odaları bulmakta bir o kadar zor olmuştur. 

Kaliteli Sesli Chat Odaları

Sesli chat odaları günümüzün en iyi oda hizmetini sağlayan bir alt yapıya sahip tek sosyal medya uygulamasıdır. Kameralı, sesli, yazılı, birebir ve daha sayamayacağımız bir çok hizmet ile karşınıza çıkan sesli chat sizlere her ortamda her yerden giriş imkanı sağlayarak en iyi hizmeti sağlıyor. Oyun odaları, Sohbet odaları, tanışma odaları ve dine yönelik İSLAM odamız ve daha bir çok oda ile sizlere harika bir muhabbet imkanı sağlıyor.

Oyun Odası; Oyun odası içerisinde Tabu, sayısal, tombala, kelime bulmaca, sayı bulmaca oyunları mükemmel sunucular eşliğinde sizlere sunuluyor. Oyunu kazanan 1.ci kişiye ise bazen maddi para ödülü bazende oyun oynayanlardan bir kişiye ceza vererek dahada eğlenceli hale dönüştürüyor.

Sohbet Odası; Bu oda içerisinde kötüye kaçmayacak şekilde bazı konuları ele alarak insanlarla sohbet içerisine giriyor. Katılımcılar mikrofon alarak düşüncelerini fikirlerini bir sohbete dökerek insanlara paylaşıyor. Böylelikle daha samimi ve daha cana yakın bir ortam meydana geliyor.

Tanışma Odaları; Bu odada her şey ciddidir. Gönül eğlendirme veya yalandan tanışmak yerine gerçek ciddi olgun insanların bir araya gelerek birbirlerine isim nereli olduğunu nelerden hoşlandığını bekarmı, evli mi daha bir çok soruları birbirleri ile gerek herkes içinde gerekse de, özel içerisinde konuşup birbirlerine anlatıp tanıştıkları bir odadadır.

İSLAM Odası; İSLAM sitemizin tek bel kemiği bir odadır. Şehitlerimizi anma, ve her perşembe akşamı cumaya bağlayan gecede duaların edildiği ilahiler çalındığı tek odamızdır. Odamızın sorumluları tarafından Yasin-i şerif dahil okunarak insanları bir duaya teşvik eden tek odamızdır.

Ve bunun gibi daha bir çok oda sizlere kaliteli bir sesli chat odaları imkanı sağlayarak en güzel vakitlerinizi rahatlıkla geçirtebilirler.

Kaliteli sesli chat odaları bunlarla birlikte sınırlanmıyor tabikide. İlk odanın desteğide bu konuda çoktur. İlk oda demek sitede insanların girdiği oda demektir. Yani bütün selamlar bütün katılımcılar bu odada ilk başta insanlarla diyalog içerisine giriyor.

Sizlerde en kaliteli sesli chat odaları bulmak için her zaman kalabalık siteleri tercih edin. Çünkü geniş kullanıcı kitlesi olan siteler her zaman insanların güvenini kazanmış ve kendini sevdirmiş demektir.

www.seslideyim.com

www.seslideyim.net

www.seslideyim.xyz

www.seslideyim.org

www.seslideyim.ben

 

Yazar : İsYanN
28 Tem Cuma 18:11
388 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR